بازار بادام ایران
خانه / بادام پوست کاغذی / فروش عمده بادام پوست کاغذی صادراتی

فروش عمده بادام پوست کاغذی صادراتی

فروش عمده بادام پوست کاغذی صادراتی در شرکت زرین مغز اغلب باعث ایجاد زمینه صادرات بادام به کشورهای خارجی شده است. علاوه برفروش عمده بادام پوست کاغذی ، فروش داخلی آن نیز رونق بسیاری دارد زیرا این بادام یکی از بادام های محبوب در بین مردم ما می باشد. البته چون مردم ما با خواص بادام تاحدودی آشنا هستند خرید مغز بادام سنگی و انواع بادام دیگر نیز رونق زیادی دارد.

فروش عمده بادام پوست کاغذی

چگونگی کشت و تولیدبادام پوست کاغذی

بررسی و اطلاع یافتن از چگونگی کشت و تولید بادام پوست کاغدی در کیفیت بهتر روند تجاری بادام کاغذی تاثیر می گدارد

یکی از عوامل مهم در تولید بادام کاغذی اطلاع از بذر مناسب و نهال با کیفیت و بهره گرفتن از کشاورزی نوین می باشد

درخت بادام پوست کاغذی با نام علمی Prunus amygdalus می‌باشد.

برگ‌ها ساده و گلهای آن سفید یا صورتی رنگ و در بهار قبل از باز شدن جوانه‌های برگ ظاهر می‌شوند و منظره زیبا به درخت می‌بخشند.در مردادماه میوه آن میرسد و بازار خرید و فروش بادام در شهریورماه بسیار گرم می شود چون انبار کشاورزان در شهریورماه پر از بادام کاغذی است. این درخت به سرمای زمستانی تاحدودی مقاومت دارد و حدود ۱۵ سال درخت آن عمر اقتصادی دارد.
از قطب های کشت بادام کاغذی در ایران می توان به استان چهارمحال اشاره کرد که با تولید انبوه بادام کاغذی تاثیر زیادی در میزان تولید داخل دارد

بادام کاغذی در بازار به شیوه خام و بو داده عرضه می گردد و هر دو نوع ان متقاضیان زیادی دارند و همچنین خواص گوناگونی نیز دارند

اگر بادام کاغذی را با پوست تفت بدهند و شور نمایند، مغزش درون پوست در معرض نمک کمتری قرار گرفته و برای آنهایی که فشار خون بالا دارند بادام شور ضرری نخواهد داشت.

بادام کاغذی یکی از بهترین تنقلات بچه ها محسوب می شود. این محصول در شرکت زرین مغز ، بصورت صادراتی تهیه می شود و فروش عمده اش در الویت قرار گرفته است.

فروش عمده بادام پوست کاغذی 09120774128

تامین کننده بادام نازکه(کاغذی)

تامین کننده بادام کاغذی را در کشور مراکز و گروهای تجاری مختلفی که در حوزه خشکبار فعالیت دارند انجام میدهند

بادام نازکه همان بادام کاغذی است که در زمان های دورتر به علت پوست نازک ان به این اسم این محصول را نام گذاری می کردند

بادام نازکه را می توان در شهرهای اصفهان و یا شهرکرد تامین و تهیه کرد. بادام پوست کاغذی، یا محب ، پوست نازک  از جمله اسامی متفاوت و بازاری بادام کاغذی یا نارکه می باشد.

پوست چوبی ترد و شکننده بادام نازکه ( کاغذی )موجب می شود به راحتی مغز بادام از درون پوسته خارج شود. خوش خوراکی بادام نازکه در همین طعم بی مانند و سهولت شکسته شدن پوست است .

از این رو در اکثر کشورهای خارجی مانند همسایگان عربی و در داخل ایران نیز خرید فروش بادام کاغذی رونق دارد. تامین کننده بادام کاغذی در اصفهان می کوشد بادام محب را به صورت عمده و با کیفیت بالا به سایرنقاط کشورارسال کند.

بادام محب را نوعی بادام تشریفاتی و لوکس می دانند. خواص متنوع و سرشار از مواد مغذی بادام کاغذیمقدمه خرید فروش گسترده بادام می شود. همچنین برای صادرات می توان از بادام کاغذی نیز منافع بی شماری را به دست آورد.

قیمت بادام کاغذی ایرانی شرکت زرین بادام ۰۹۱۲۰۷۷۴۱۲۸

خریدار بادام کاغذی صادراتی

بادام کاغذی که برای صادرات انتخاب می شود، باید در کیفیت و نوع بسته بندی و میزان بادام دقت و توجه کافی داشته باشیم. به دلیل کیفیت بالای بادام منقا میزان خرید وفروش در بازار های صادراتی رو به افزایش است.

خریدار بادام منقا صادراتی با ارتباط مستمر و از نزدیک با تولیدکننده بادام کاغذی در جهت تامین نیاز مشتریان و باغداران در فروش دسترنج خود فعالیت می کند.

با پوسته ای شکننده که دارد ارزش غذایی فراوانی دارد. از نظر قیمت نیز بادام کاغذی به گونه ای قیمت گذاری می شود که اکثر اقشار جامعه قدرت و توانایی خرید بادام کاغذی را دارند.

این فرصت غنیمتی است که بازاریان می توانند برفروش بیشتر و باغداران بادام منقا به فروش و یا افزایش تولید خود اقدام کرده اند.

قیمت بادام کاغذی ۰۹۱۲۰۷۷۴۱۲۸

فروش عمده بادام پوست کاغذی و درختی

بادام درختی را نه تنها به خاطر طعم و مزه و خواص بلکه به دلیل قیمت مناسب و قابل توجیه برای مصرف کنندگان دارای ارزش و اعتبار می باشد. بادام درختی در سبد آجیلی ایرانیان در کنار سایر مغذیجات جایگاه درخور توجهی دارد و از دیرباز تا کنون برای مراسم هایی نظیر عید نوروز و شب یلدا استفاده می شود.

ایران به واسطه منطقه و شرایط اقلیمی مناسب قدرت و زمینه کافی برای تولید بادام درختی را داراست. موارد مصرف بادام درختی متنوع و در صنایع گوناگون و به اشکال مختلف قابل مصرف و کاربرد می باشد. در صنعت آرایشی، بهداشتی و یا تهیه لوسیون ها و شامپوها از بادام درختی استفاده می شود.

شرکت هایی که به تولید تنقلات با روکش مغزدار می پردازند یا فروشگاه های خشکبار و آجیل مشتریان عمده و اساسی بادام درختی محسوب می شوند. در شیرینی ها و تولید کیک در قنادی ها نیز از بادام درختی بهره می گیرند. بادام کاغذی نیز در بازارهای داخلی و خارجی فروش بالایی دارد.

در خرید و فروش عمده بادام پوست کاغذی دقت به مرغوبیت و اصالت بادام ضروری است. بادام کاغذی خریداری شده نباید دچار پوسیدگی و فساد و یا علائم خرابی باشد.

رنگ طعم و مزه و ظاهر بادام کاغذی باید طبق استانداردهای بهداشتی باشد.

شرکت زرین مغز فروش عمده بادام پوست کاغذی و بادام درختی را به خوبی برعهده گرفته است تا در جهت جلب رضایت مشتریان و خریداران خود گامی موثر برداشته باشد.

فروش بادام آجیلی شرکت زرین بادام ۰۹۱۲۰۷۷۴۱۲۸

صادرات بادام محب کاغذی درجه یک

ضخامت و سختی پوست بادام کاغذی یا محب به اندازه مطلوبی است که می توان با کمی فشار بین انگشت دست مغز را از پوست چوبی و نازک آن جدا کرد. میزان تقاضای بازار برای خرید بادام محب قابل توجه و اهمیت است که می تواند زمانی برای فروش و صادرات بادام محب به کشورهای خریدار بادام باشد.فروش بادام کاغذی اگر بیشتر از تامین نیاز داخلی بازار باشد، به صادرات منجر می شود.

مغزدهی بالای بادام پوست کاغذی و کیفیت و مرغوبیت آن، قیمت متعادل و مقرون به صرفه برای صادرات بادام ، از جمله ویژگی های بادام کاغذی برای صادرات می باشد.

بادام محب قیمت و هزینه کمتری در مقایسه با بادام مامایی و ربیع دارد و تنوع در مزه و طعم را با افزودنی های مجاز می شود مهیا ساخت تا ذائقه ها و سلیقه های مختلف در کشورهای مقصد صادرات بادام محب تامین شود.

آلمان و روسیه قطر امارات و ترکیه عراق و پاکستان حجم زیادی از تولید بادام محب را خریداری می کنند و به کشور خود وارد می نمایند.

شرکت  زرین مغز نیز در امر صادرات بادام محب کاغذی درجه یک پیشتاز بوده و سابقه خوبی در همکاری با تجار و بازرگانان داخلی و خارجی دارد.

قیمت بادام کاغذی / شرکت زرین بادام ۰۹۱۲۰۷۷۴۱۲۸

قیمت بادام پوست کاغذی

بادام پوست کاغذی را در گروه بادام های زودگل تقسیم بندی می کنند که در مناطق گرم و آب و هوای گرمسیری رشد و تولید می شود.

عواملی که روی قیمت بادام پوست کاغذی تاثیرگذار هستند به موضوعاتی چون اندازه و ظاهر بادام؛ طعم تازگی وسالم بودن، کیفیت و علایم سلامتی در رنگ و طعم ، مربوط می شوند .

چنانچه بادام کاغذی با بسته بندی گران قیمت و لوکس به بازار عرضه شود قیمت بادام کاغذی نیز بالاتر محاسبه می گردد. هزینه هایی چون حمل نقل، برند بادام کاغذی و یا عوامل جانبی مانند بحث های روز سیاسی و اقتصادی قیمت ارز و دلار در بازار جهانی نیز قیمت بادام کاغذی را متغیر اعلام می نماید.

فروش اینترنتی بادام زمینی

پخش کننده بادام زمینی دشت مغان

قبل از هرچیزی بهتر است بدانیم در ایران قطب تولید بادام زمینی به کدام شهرها و استان ها تعلق دارد.

در ابتدای و بدو امر ورود بادام زمینی به عنوان ماده جدید و خوراکی از کشورهای خارجی در شهر آستانه آشرفیه کشت و تولید شد و توانست از بارندگی و هوای مساعد این خطه بهره بگیرد تا تولید بادام زمینی در ایران را ارتقا بخشد.

اما داستان به اینجا ختم نشد بلکه در سال های اخیر و با پیشرفت صنعت کشاورزی فرصت و امکات کشت بادام زمینی در شهرهای استان اردبیل نیز ترقی کرد و حتی توانست به جایگاه رقابتی با آستانه اشرفیه نزدیک شود گاها در تولید بادام زمینی از آنجا هم جلوتر رود.

استان اردبیل در شهرهایی مانند پارس آباد و به ویژه دشت مغان از خاک پربرکت این منطقه برای تولید انبوه بادام زمینی بهره برداری شد .

فصل برداشت بادام زمینی در پاییز و اوایل مهر ماه می باشد .

عنوان قطب تولید بادام در پارس آباد و دشت مغان به واسطه تولید بیش از 6 هزار و 300 هکتار بادام زمینی از استانه گرفته شده و به این شهر رسیده است. تولید در این بخش با کارآفرینی و اشتغال زایی برای افراد زیادی نیز همراه بوده است.

پخش کننده بادام زمینی دشت مغان در تلاش است بهترین و باکیفیت ترین بادام را به مراکز فروش عرضه کند.

(مرکز خرید فروش صادرات بادام پوست کاغذی)

شرکت زرین مغز

*جهت خرید ، فروش و صادرات این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید*:
شرکت زرین
مدیرفروش: 09120998358
تلفن شرکت: 02128427476
فکس: 02128427476
آدرس اینستاگرام: @zarinbadam
آدرس سایت: www.zarinmaghz.com
ایمیل: zarincomp@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده بادام زمینی مرغوب | قیمت روز انواع بادام

در مناطقی از شمال کشور مثل آستانه اشرفیه و پارس آباد مغان قیمت فروش عمده …

دیدگاهتان را بنویسید

تماس بگیرید
error: Content is protected !!
اینستاگرام واتساپ ایمیل