بازار بادام ایران
خانه / انواع بادام / قیمت بادام مامایی در بازار

قیمت بادام مامایی در بازار

قیمت بادام مامایی در بازار ایران و هند نسبت به بادام های دیگر بالاتر است. اما قیمت مغز بادام مامایی در شرکت زرین مغز  منصفانه و عادلانه است.

مغز بادام مامایی بسیار باکیفیت و مغذی می باشد و به جرات میتوان گفت تمام ویژگی و خواص انواع دیگر بادام ،در بادام مامایی یکجا وجود داردو این دلیل عمده بالا بودن قیمت بادام مامایی نسبت به سایر بادام هاست.

در واقع کیفیت بسیار بالای بادام مامایی است که این رقم بادام را خاص کرده است و قیمت بالاتری گرفته است.

بادام مامایی در دسته بادام درختی قرار می گیرد ولی قیمت این نوع بادام از سایر بادام ها گرانتر می باشد و دلیل عمده آن ویژگی های منحصر به فردی است که بادام مامایی دارد که از آن جمله می توان به احتمال دوقلو بودن زیاد،میزان تلخی صفر،مغز چرب و به رنگ روشن،کشیده و درشت و غیره اشاره کرد. در یک کلام تمام ویژگی های یک بادام درجه یک در بادام مامایی وجود دارد.

شرکت زرین مغز به طور مستقیم و روزانه با تولید کننده گان اصلی به ویژه کشاورزان منطقه سامان در چهارمحال و بختیاری یکی از بهترین مناطق تولید بادام شیرین درختی مرغوب و انواع آن، ارتباطی تنگاتنگ دارد.

 این شرکت در مناطق تولید بادام به ویژه نوع مرغوب و با کیفیت فعالیت گسترده دارد و دوشادوش تولید کنندگان عمده دیگر در امر تولید فعال است.

اگر قصد خرید بادام را دارید و یا به دنبال قیمت بادام هستید و یا در امر تجارت بادام کار می کنید و به دنبال شرکتی مطمئن برای تامین بار در تناژ بالا می گردید، شرکت زرین مغز گزینه خوبی برای شما خریداران عزیز می باشد.

بادام مامایی از ارقام لوکس و تجاری می باشد که با قیمتی بالاتر نسبت به سایر بادام ها خرید و فروش می شود.

تولید بادام مامایی چهارمحال بختیاری 09120774128

تولید و پخش بادام مامایی چهارمحال بختیاری

تولید و پخش  بادام مامایی چهارمحال بختیاری مقوله مهمی در فروش و صادرات بادام به شمار می آید.

استان چهارمحال بختیاری در ایران از نظر کشاورزی جایگاه ویژه ای دارد.38 هزار هکتار از مساحت این استان به کشت محصولات باغی به ویژه بادام درختی  تعلق گرفته است.استان چهارمحال بختیاری به لطف زاینده رود چیزی در حدود 12 درصد بادام ایرانی را تولید می کند.

تولید بادام مامایی در چهارمحال بختیاری در چند سال اخیر کاهش چشمگیری داشته است که این مسئله در قیمت و صادرات بادام مامایی تاثیر زیادی داشته است.

تولید بادام مامایی چهارمحال بختیاری 09120774128

فراز و نشیب های تولید بادام مامایی

طبق آمار سازمان جهاد کشاورزی استان چهارمحال بختیاری تولید بادام مامایی در سال جدید کاهش یافته است که این کاهش تولید چیزی در حدود 40 درصد می باشد.به طوری که تولید بادام مامایی در این استان از 24 هزار تن به 18 هزار تن کاهش یافته است.

یکی از مهمترین علت این کاهش تولید سرمای اوایل فصل بهار است.زمانی که در هنگام  گلدهی درخت بادام دما به زیر صفر برسد به شکوفه ها آسیب می رسد و باردهی درخت بادام کاهش می یابد.برای رفع این مشکل می توان از روش های نوین کشت در تولید بادام مامایی استفاده کرد.

البته  5 هزار هکتار از بادامستان های استان چهارمحال بختیاری به روش های نوین کشت شده است و با تدابیری که شده و ارقام دیر گل که شناسایی شده است در سالهای آینده به امید خدا این رقم افزایش خواهد یافت.

خرید و فروش بادام مامایی سامان

اکثر مراکز فروش بادام و خشکبار به منظور خرید و فروش بادام مامایی سامان به استان چهارمحال بختیاری سفر می کنند. بیشترین تولید بادام و بادام مامایی این استان مربوط به شهر سامان می باشد.

البته بیشتر خرید و فروش بادام مامایی سامان در شهرکرد که مرکز استان چهارمحال بختیاری است  صورت می گیرد که بیشتر در فصل تابستان که زمان برداشت بادام است بازار داغی دارد و با قیمت مناسب تری عرضه می گردد.

 

شرکت زرین بادام قیمت بادام مامایی ۰۹۱۲۰۷۷۴۱۲۸

فروش اینترنتی بادام مامایی

فروش اینترنتی بادام مامایی یکی از زیر مجموعه های فروش بادام در شرکت زرین مغز می باشد.

به طور کلی با پیشرفتی که در ارتباطات اینترنتی  و آنلاین صورت گرفته فروش اینترنتی(غیر حضوری) نسبت به فروش سنتی ( حضوری) سالانه حدود 20 درصد افزایش یافته است.

شرکت زرین مغز یک بازار آنلاین معتبر برای فروش بادام مامایی با پوست و فروش مغز بادام مامایی و همچنین مشتقات آن مانند فروش خلال بادام مامایی و فروش پودر بادام مامایی و فروش مغز بادام مامایی لپه شده می باشد.

بیشترین فروش بادام مامایی به صورت مغز شده می باشد که در انس و گریدهای مختلف و با کیفیت عالی و در بسته بندی های کاملا بهداشتی و مناسب برای خریداران عزیز ارسال می شود.

قیمت بادام مامایی شرکت زرین 09120774128

مرکز تخصصی فروش مغز و لپه بادام مامایی

فروش و قیمت مغز بادام مامایی شکسته و خرد شده به کارگاه ها و کارخانه های تولید لوازم آرایشی بهداشتی و کیک و شیرینی پزی انجام می پذیرد.

فروش بادام مامایی بیشتر به صورت مغز شده است . بنابراین لازم است مغزها از پوست چوبی خود جدا شوند.احتمال خرد شدن مغز بادام در زمان پوسته گیری وجود دارد که بعد مغز های شکسته شده جدا میشوند.
فروش عمده مغز بادام مامایی شکسته شده  به دو شکل درشت (میزان شکستگی کم)و ریز(میزان شکستگی زیاد )می باشد.قیمت مغز بادام مامایی شکسته درشت معمولا بیشتر از ریز می باشد.

افرادی که در زمینه تولید معجون های انرژی زا،غذا و شیرینی فعالیت دارند با خرید عمده مغز بادام خرد شده با قیمتی بسیار پایین تر،سود بیشتری در کسب و کار خود بدست آورند.

انواع بادام سنگی و شاهرودی و به ویژه مامایی بعد از خشک شدن با پوست راهی دستگاه های بادام شکن ما می شود. در چرخه تولید مغز بادام و صادرات مغز بادام، شکسته شدن و لپه شدن مغز بادام هنگام مغز گیری در دستگاه وجود دارد.

این اضافات در مرحله پاک سازی مغز یا به صورت مکانیزه و یا به صورت سنتی جدا می گردند و راهی ترازوی خرید و فروش بادام لپه شده مشتری های داخلی و خارجی برای مصارف خوراکی و تولید کیک و شیرینی نیرو زا و ارگانیک و روغن گیری استفاده می گردند.

 • اگر کارگاه پخت گز دارید و یا کارخانه دار تولید کیک مغز دار برای شیرین کردن کام مردم هستید، شرکت زرین مغز آماده فروش مغز بادام شکسته و خرد شده برای مصارف شما می باشد.

بادام مامایی ایرانی 09120774128

کشورهای وارد کننده بادام مامایی ایرانی

کشورهای وارد کننده بادام مامایی ایرانی متعدد می باشد که کشور هند مهمترین مقصد صادرات بادام مامایی می باشد و بیش از 60 درصد بادام مامایی ایرانی به این کشور صادر می گردد.

اخیرا گزارش صادرات بادام مامایی از گمرک  شمال کشور هم داده شده است که نشان دهنده افزایش صادرات بادام مامایی به کشور روسیه می باشد.
کشور آلمان هم  به تازگی در لیست مقاصد صادراتی بادام مامایی قرار گرفته است.
ترکیه و کشورهای عربی مانند قطر،امارات،کویت هم از جمله کشورهایی هستند که به واردات بادام مامایی ایرانی  اقدام می کنند.

بادام مامایی ایرانی 09120774128

صادارات بادام مامایی به ترکیه و کشورهای عربی

صادارات بادام مامایی به ترکیه و کشورهای عربی با مناسب ترین قیمت از فعالیت های اصلی مراکز فعال در حیطه خشکبار در کشور می باشد

صادارات بادام مامایی به ترکیه و سایر کشور ها نظیر کشور های عربی  با افزایش قابل توجهی در چند سال اخیر روبه رو بوده است .

بادام های مامایی صادر شده به کشور ترکیه در مصارف گوناگون تجاری نظیر صنایع غذایی در تولید انواع مختلف مواد غذایی استفاده می شود .

دانستن بازارهای هدف در صادارات محصولات نتیجه مطلوب تری را ایجاد می کند . صادارات بادام مامایی در کشورهای عربی نه تنها برای مصارف و تولید گوناگون مواد غذایی کاربرد دارد بلکه برای تولید مواد دارویی نیز در این کشور ها از ان بهره گرفته می شود

شرکت زرین مغز با تولید انواع بادام و صادارات بادام مامایی نقش قابل توجهی در چند سال اخیر در صادارات بادام مامایی به کشورهای مختلف داشته است .

قیمت بادام مامایی شرکت زرین 09120774128

قاچاق چمدانی بادام مامایی

قاچاق چمدانی بادام مامایی از جمله عوامل ضربه زننده به جایگاه و اصالت بادام ایرانی در صادارات این محصول می باشد

صادرات بادام مامایی قانونا از طریق گمرک صورت می گیرد و صادرات بادام مامایی تولید شده در استان چهارمحال بختیاری از گمرک شهید رجایی  شهرکرد انجام می گیرد.

در سالهای اخیر به دلایل مختلفی بادام مامایی به صورت قاچاق از کشور خارج می گردد و میزان صادرات بادام مامایی قانونی کاهش یافته است.
از جمله این دلایل می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 1. افزایش تعرفه گمرکی
 2. تفاوت تعرفه گمرکی بادام مامایی نسبت به ارقام دیگر بادام
 3. افزایش قیمت بادام مامایی
 4. کمبود تسهیلات برای صادرات

برای رفع این مشکل که لطمه سنگینی به میزان صادرات و ارزآوری می زند می بایست نظارت بیشتری بر گمرک و خروج محصولات شود. همچنین تعرفه گمرکی بادام مامایی کاهش یابد و با سایر بادام ها یکسان شود و تسهیلات مناسبی برای صادرات در نظر گرفته شود تا قاچاق بادام مامایی که باعث  ضررهای زیادی به کشاورزان و اقتصاد وارد شده است کاهش یابد.

قیمت بادام مامایی شرکت زرین 09120774128

قیمت روز بادام مامایی در بازار ایران

قیمت روز بادام مامایی در بازار داخل چندان تعریف ندارد. بادام مامایی با وجودی که یک بادام کامل است به علت قیمت بالایی که دارد مصرف داخلی برای عموم مردم را به صورت چشم گیر ندارد.

بادام مامایی از نظر ظاهری شبیه بادام سنگی می باشد ولی ویژگی های بی نظیر بیشتری دارد. بنابراین در زمان خرید بادام خریدار که شناختی از بادام مامایی ندارد ترجیح می دهد بادام سنگی را که قیمت کمتری دارد انتخاب کند.در واقع قیمت بالا بادام مامایی سبب شده است که خرید بادام مامایی رونقی نداشته باشد.

اغلب مردم ایران حتی هنوز نام بادام مامایی را نشنیدند و هنوز به طور کامل در ایران شناخته شده نیست و شاید علت آن این است که این نوع بادام نوظهور است و حدود 20 سال است کشت آن بصورت گسترده در ایران صورت میگیرد.

نوساناتی که در قیمت هاست مانع اعلام آن در سایت ها می شود ولی شرکت زرین مغز از اعلام قیمت به شما خریدار و صادر کننده بادام مامایی ابایی ندارد، به همین علت می توانید به راحتی و به صورت مستقیم جهت خرید و فروش بادام مامایی با مدیر فروش شرکت زرین مغز تماس بگیرید.

شرکت زرین مغز با ارتباط مستقیم و خوبی که با کشاورزان دارد وهمچنین با خرید عمده بادام مامایی توانسته بادام مامایی را با قیمتی زیر قیمت بازار بفروشد.

این شرکت ضمن ارتباط مستقیم و دو سویه که با تولید کننده بادام مامایی و خریدار ایجاد کرده است توانسته سلیقه مشتری از خریدی مطمئن و مناسب را فراهم نماید و سود واقعی را از دست دلالان کوتاه نموده و به جیب تولید کننده اصلی برساند.

در ایران هنوز آن طور که باید به ارزش بادام مامایی چه از لحاظ درآمد زایی و چه از لحاظ خواص بی نظیرش اهمیت داده نمیشود ولی کشور هند به ارزش این نوع بادام پی برده است واز آن استفاده بهینه میکند.

جهت خرید مستقیم بادام مامایی با ما تماس بگیرید.

قیمت بادام مامایی شرکت زرین 09120774128

قیمت روز بادام مامایی در بازار هند

قیمت روز بادام مامایی در بازار هند بالاتر از بادام های دیگر است. قیمت مغز بادام مامایی در هند بسیار بیشتر از قیمت بادام مامایی در ایران است.

بادام مامایی به علت ارزش غذایی فراوانی که دارد مورد توجه بسیاری از مردم در خارج از کشور به خصوص هند قرار گرفته و سرگل بادامهای دیگر برای انتخاب مشتری واقعی است. به همین علت تجار هندی و غیر هندی به واسطه خرید آن از ایران و فروش در هند و کشورهای حاشیه خلیج فارس سود سرشاری نصیب خود می کنند. عمده بادام مامایی شهرکرد به هند صادر می شود.

همانطور که میدانید قیمت بادام مامایی در دو سال گذشته افزایش چشمگیری داشته است ولی این افزایش قیمت باعث نشده که صادرات عمده بادام مامایی به هند از رونق بیفتد و این نشان دهنده این است که بادام مامایی مورد علاقه مردم هند است و با قیمت بسیاری بالایی در هند به فروش می رسد.

انواع بادامها از:

 • فیبر
 • آهن
 • پروتئین
 • چربی غیر اشباع
 • املاح معدنی
 • فسفر

و…برخوردارند. همه این ویژگی ها در بادام مامایی که مغزی زرین و چربی بالا و طعمی دلنشین دارد به مراتب بالاتر جمع شده است.

استقبال از خرید بادام ایرانی مامایی در هند به قدری زیاد است که شرکت های پخش چند عدد بادام مامایی را بسته بندی می کنند و در تیراژ بالا می فروشند .

از دلایل استقبال زیاد از بادام مامایی در هند می توان به آداب و رسوم مردم هند اشاره کرد و بادام مامایی در جشن ها و مناسبت های مردم هند جایگاه ویژه ای دارد.

شرکت زرین مغزیکی از شرکت ها موفق در زمینه صادرات بادام مامایی می باشد و با خریداران و تجار هندی در ارتباط است  و در زمینه صادرات مغز بادام مامایی به کشور هند فعال است.

بادام مامایی در کشور هند علاوه بر مصرف توسط عموم مردم بخش عمده ای از آن به فرآورده های مختلف تبدیل میشود و به کشورهای دیگر صادر می گردد که بسیار سودآور است و ارزش بادام مامایی را در هند بالا می برد.

نرخ ارز مهمترین عوامل موثر بر قیمت این محصول  در هند می باشد.نرخ ارز در ایران نوسانات زیادی داشته است و باعث افزایش چشمگیر قیمت بادام مامایی در داخل ایران شده است.

اما نرخ ارز و دلار در کشور هند تغییر نامحسوسی نداشته است بنابراین قیمت روز این محصول در هند تغییر زیادی نداشته است.افزایش قیمت ان در ایران باعث کاهش درآمد و سود حاصل از صادرات بادام مامایی برای تجار شده است.

بادام مامایی ایرانی مورد توجه مردم هند قرار گرفته است و حتی از این نوع بادام در جشن ها و مناسبت های مختلف استفاده ویژه ای می کنند و به نوعی بادام مامایی به فرهنگ و آداب و رسوم  مردم هند گره خورده است.

تجار و خریداران خارجی میتوانند برای کسب سود بیشتر خرید عمده بادام مامایی خود را از شرکت زرین مغز انجام دهند زیرا قیمت ها در این شرکت منصفانه و زیر قیمت بازار می باشد.

از دیگر عواملی که در قیمت این محصول در هند دخیل است تعرفه گمرکی برای صادرات بادام مامایی از ایران به کشور هند می باشد که تعرفه گمرکی صادرات بادام مامایی چند درصد بیشتر از سایر اقلام  بادام می باشد.

جهت صادرات مستقیم بادام مامایی به هند با ما تماس بگیرید.

قیمت مغز مامایی

عوامل موثر بر قیمت مغز بادام مامایی در ایران

ظاهرا قیمت مغز بادام مامایی در سال 1400 افزایش دارد ؛ زیرا هم نرخ ارز و تورم بیشتر شده است و هم هزینه های جانبی مانند هزینه نیرو انسانی،هزینه حمل و نقل،هزینه فرآوری و…زیاد شده است.

عواملی که باعث افزایش قیمت روز بادام مامایی در سال 99 شدند مانند شرایط کرونایی و افزایش نرخ تورم در سال 1400 هم کماکان وجود دارد.در نتیجه انتظار می رود قیمت بادام مامایی در سال 1400 هم افزایش یابد.

اما با افزایش قیمت این محصول ،طرفداران خود را از دست نمی دهد و همچنان بیش از پیش به خرید بادام مامایی  می پردازند.

صادرات بادام مامایی رونق فراوانی دارد و افزایش قیمت بادام مامایی تاثیر چندانی بر صادرات آن ندارد و این موضوع نشان دهنده این است که قیمت بادام مامایی در کشورهای خارج از ایران بیشتر است و تجارت بادام مامایی همچنان برای تجار و بازرگانان سودآور می باشد.

با این حال قیمت بادام مامایی در شرکت زرین مغز با توجه به تدابیری که در زمان خرید دارد کاملا منصفانه و مناسب است.

برای آگاهی از قیمت روز بادام مامایی و مغز آن با مدیر فروش شرکت در ارتباط باشید. جهت دریافت اطلاعات و قیمت بادام مامایی با نمایندگی مجاز شرکت زرین مغز تماس حاصل نمایید.

قیمت بادام مامایی شرکت زرین 09120774128

فرمول محاسبه قیمت بادام مامایی شهرکرد

فرمول محاسبه قیمت بادام مامایی شهرکرد را در این متن برای شما به اختصار بار گذاری کرده ایم.ارزش بالا و قیمت مغز بادام مامایی باعث شده که فرمول محاسبه منحصر به فردی برای این نوع بادام مطرح باشد.

فرمول های مختلفی در این زمینه بیان شده است، اما معمول ترین فرمول به شرح زیر است :

 1. ابتدا نمونه جامعی از کل بار مغز بادام انتخاب می کنیم.
 2. سپس ۱۰۰ گرم از آن مغز را جدا می کنیم .
 3. تعداد مغزهای این ۱۰۰ گرم را می شماریم.
 4. تعداد مغز بادام ها در ۱۰۰گرم هرچقدر باشد بادام مامایی به همان نام نامیده می شود.

مثلا اگر تعداد بادام در ۱۰۰گرم ۱۱۰ عدد باشد به ۱۱۰ دانه نامگذاری می شود.

خلاصه اینکه یکی از فرمول های محاسبه قیمت بادام مامایی به شرح زیر می باشد:

انتخاب 1 کیلو گرم مغز بادام ( نمونه جامع ) / جداسازی 100 گرم ازآن / شمردن تعداد مغزها / تشخیص گرید و انس مغز

هرچه که یک کیلوگرم بادام را که به عنوان نمونه برمی داریم دقیق تر انتخاب کنیم نتیجه دقیق تری بدست می آید.

به طور اختصار ارقام زیر را انس های مختلف بادام مامایی است:

 1. مغز مامایی ۸۰ دانه : 5A
 2. مغز مامایی ۹۰ دانه : 4A
 3. مغز مامایی ۱۰۰ دانه : 3A
 4. مغز مامایی ۱۱۰ دانه : 2A
 5. مغز مامایی ۱۲۰ دانه : A
 6. مغز مامایی ۱۳۰ دانه : ES
 7. مغز مامایی ۱۴۰ دانه : Esb
 8. مغز مامایی ۱۵۰ دانه : mini
هر چه تعداد بادام ها در ۱۰۰ گرم کمتر باشد به این معناست که این بادام درشت تر است و هر چه تعداد بیشتر باشد سایز آن ریزتر خواهد بود.

از جمله الگو های قیمت گذاری بادام مامایی

 1. تک دانه بودن مغز بادام مامایی
 2. درشت و یکدست بودن
 3. رنگ زرین مغز بودن آن است.

بادام مامایی در کشور هند به بادام (مامرا) شهرت دارد و بیشترین صادرات بادام مامایی ایرانی به هند انجام میگیرد.

مطمئنا هر چه سایز بادام درشت تر باشد و جزء گریدهای بالاتر باشد قیمت آن هم بیشتر است و هرچه سایز ریزتر و گرید پایین تری باشد به طبع قیمت کمتری دارد ولی اندازه سایز مغز بادام مامایی تاثیری در خواص آن ندارد و مغز بادام مامایی در همه سایزها،خواص یکسانی دارد.

قیمت بادام مامایی صادراتی09120774128

 

قیمت بادام مامایی سامان

قصد داریم به بررسی قیمت روز بادام مامایی سامان بپردازیم.

تولید عمده بادام مامایی در شهرستان سامان استان چهارمحال بختیاری می باشد.قیمت بادام در شهرستان سامان و شهرکرد ارزانتر است .اما تا بادام مامایی از سامان به دست خریدار برسد دست به دست شده و گرانتر میشود.

شرکت زرین مغز با خرید مستقیم بادام مامایی دست دلالان که بدون زحمت سود می کنند کوتاه می کند و عرضه بادام مامایی با قیمت معقول و مناسب را انجام می دهد.

قیمت مغز بادام مامایی 09120774128

لیست قیمت مغز بادام مامایی در سال 1400

لیست قیمت مغز بادام مامایی در نیمه اول سال 1400 هنوز به صورت مطمئن و یقین به دست نیامده است.عواملی چون بروز سرمای بهاره و کاهش تولید بادام در سال 99 و بروز ویروس کووید ۱۹ باعث شده است تا نظم بازار انواع خشکبار به ویژه بادام را نیز به هم بریزد. بنابر این قیمتها متغییر بوده است.

قیمت بادام در چند سال اخیر سیر صعودی پیدا کرده است که در سال 1400 همچنان این سیر صعودی قیمت ادامه دارد.

در کل برای دریافت قیمت این محصول  می توانید مستقیما از مدیریت فروش شرکت استعلام نمایید و یا در سایت شرکت به دنبال رقم های خرید و فروش بادام باشید.

قیمت بادام مامایی در اوایل سال 1400 درصدی افزایش قیمت نسبت به سال گذشته داشته است  و انتظار می رود این افزایش قیمت تا پایان سال همچنان ادامه داشته باشد.

قیمت روز بادام مامایی صادراتی  بر اساس قیمت دلار و ارز تعیین می شود و قیمت ارز هم نوسانات زیادی داشته است.صادرات بادام مامایی علاوه بر هند به روسیه و شهرهای حاشیه خلیج فارس می باشد.

بادام مامایی صادراتی معمولا از گریدهای بالا که با کیفیت هستند انتخاب و بسته بندی میشود.

فروش فندق تازه 09120774128

فروش فندق تازه اشکورات

فروش فندق تازه اشکورات در فصل تابستان آغاز می شود.

فندق میوه ای کروی شکل است که پوسته ای فیبری دارد که طول آن 15 تا 25 میلیمتر متغیر می باشد و دانه خوراکی آن که به صورت خام یا بوداده مصرف می گردد درون این پوسته فیبری( چوبی) می باشد.

تولید فندق در اشکورات و در روستاهای کاکرود،ارکم،شاهراج و… صورت می گیرد.منطقه اشکورات 60 درصد فندق ایران را تامین می کند.

فروش عمده  فندق تازه اشکورات به صورت خام و بو داده در استان گیلان صورت می گیرد و به شهرهای دیگر عرضه می گردد.

مرکز فروش و صادرات بادام پسته فندق و گردوی ایرانی

شرکت زرین

*جهت خرید ، فروش و صادرات این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید*:
شرکت زرین
مدیرفروش: 09120998358
تلفن شرکت: 02128427476
فکس: 02128427476
آدرس اینستاگرام: @zarinbadam
آدرس سایت: www.zarinmaghz.com
ایمیل: zarincomp@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی بادام زمینی

فروشنده اصلی بادام زمینی | قیمت بادام زمینی

شرکت زرین یک مجموعه اصلی فروشنده بادام زمینی است که قیمت بادام زمینی را به …

دیدگاهتان را بنویسید

تماس بگیرید
error: Content is protected !!
اینستاگرام واتساپ ایمیل