بازار بادام ایران
خانه / بادام ایران / خرید بادام درختی ایرانی از فروشنده اصلی

خرید بادام درختی ایرانی از فروشنده اصلی

قیمت مغز بادام ایرانی شرکت زرین 09120774128

خرید بادام درختی ایرانی از فروشنده اصلی، بادام مرغوب تری را نصیب طرفدران خرید بادام شیرین می کند.

در ایران خیلی ها مایل به خرید بادام درختی ایرانی از فروشنده اصلی و تولید کننده بادام هستند.

مقصود ما از فروشنده اصلی همان تولید کننده بادام شیرین است که اصل زحمات تولید بادام بر دوش او بوده است و از کم و کیف شیوه صحیح بار اوری بادام درختی شیرین تولیدی خود مطلع است.

شرکت زرین، تولید کننده بادام ایرانی و فروشنده اصلی بادام درختی شیرین است.

تولید بادام مامایی چهارمحال بختیاری 09120774128

تولید عمده بادام درختی در ایران و جهان

تولید عمده بادام درختی در ایران و جهان از جمله مشاغل پر سود به حساب می آید.

در دنیا پنج کشور اصلی بازار تولید بادام جهان را در دست گرفته اند که عبارتند از:

 • ۱- آمریکا
 • ۲- اسپانیا
 • ۳- سوریه 
 • ۴- ایتالیا
 • ۵- ایران

این پنج کشور سالیانه دو ملیون و ۱۱۳ هزار تن بادام تولید می کنند که سهم ایران ۲۰۰هزار تن بادام شیرین درختی و بادام زمینی برآورد می شود.

در میان این کشورها بادام شیرین درختی ایران و بادام زمینی از کیفیت فوق‌العاده نسبت به نوع خارجی آن برخوردار است که بازار خرید عمده بادام را رونق بخشیده است.

 • در ایران می توان حدود ۱۰ نوع بادام مختلف را برای خرید عمده بادام انتخاب کرد که به وفور در کشور تولید می شوند.
 • هر چند متاسفانه در بازار ایران بادام خارجی چون موش به خرمن داخلی تولید بادام شیرین ایرانی افتاده است و با قیمتی ارزانتر و کیفتی پایین تر، آوازه بادام مرغوب ایرانی را به دندان گرفته و با خود می برد، اما هنوز هم بادام ایرانی جایگاه والایی در سبد غذایی ایرانیان و خریداران بادام درختی شیرین خارجی دارد.

به همین علت خرید و فروش بادام درختی در همه فصول سال رونق فراوانی در میان خشکبار فروشان و صادر کنندگان بادام داشته است.

اگر مایل به خرید بادام درختی از فروشنده و تولید کننده اصلی آن هستید با شرکت زرین بادام تماس بگیرید و بادام ایرانی را با کیفیت خوب و قیمت رقابتی دریافت نمایید.

خرید بادام از شرکت زرین 09120774128

پخش مغز بادام درختی در تبریز

مغزبادام درختی که حاوی کلسیم و ویتامین های ضروری برای بدن است در سبد آجیل و خشکبار ایرانیان اهمیت خاصی دارد. ایرانیان در مراسم های آیینی علاقمندی بیشتری به مصرف و خرید فروش مغزبادام درختی نشان می دهند.

تاثیری که استفاده و کاربرد مغزبادام درختی در سلامتی افراد جامعه دارد موضوعی تایید شده توسط محافل علمی و پژوهشی می باشد. همین مساله بر رونق گسترده بازار خرید فروش و پخش مغزبادام درختی در تبریز نیز تاثیرگذار بوده است. برخی از مرکز پخش بادام می کوشند نمایندگی های خود را در سایر شهرها و استان ها توسعه دهند.

فعالیت و وظیفه پخش بادام درختی به گونه ای رقم می خورد که با کیفیت ترین و مرغوب ترین انواع مغز بادام درختی را با سهولت و در حجم های متنوع فله ای یا بسته بندی شده و متناسب با سلیقه های گوناگون در اختیار خریداران مغزبادام درختی در تبریز قرار دهد.

مغزبادام درختی که در این مراکز توزیع و به فروش می رسد باید از استانداردهای بهداشتی و سلامتی برخوردار باشد. آلودگی و فساد خرابی در مغزها دیده نشود. مشتری با اطمینان از مرکز پخش مغز بادام درختی در تبریز خرید کند.

بازار تبریز که خود محلی برای عرضه و فروش انواع بادام درختی است این ظرفیت را دارد که تامین بادام درختی خود را از طریق روابط اقتصادی با تولیدکننده بادام درختی تعیین و مشخص سازد. این بازار نقش موثری در معرفی و تبلیغ محصولات خشکبار ایرانی به وِیژه بادام درختی ایرانی دارد

چرا که هرساله گردشگران داخلی و خارجی زیادی برای سیاحت و یا خرید اجیل ایرانی به آن سر می زنند. این معارفه باب خوشایندی برای جذب مشتریان بیشتر و خرید فروش گسترده تر بادام درختی در تبریز خواهد بود.

بادام درختی تازه

خرید بادام درختی از تولید کننده اصلی

خرید بادام درختی از تولید کننده اصلی مخصوص تاجران زرنگی خرید بادام درختی ایرانی از فروشنده اصلی که به فوائد این نوع خرید پی برده اند.

علاوه بر مصرف کنندگان داخلی مانند:

 • خشکبار فروشان
 • تولید کنندگان آجیل
 • تولید کنندگان لوازم آرایشی بهداشتی
 • تولید کنندگان خلال و پودر مغز بادام
 • تجار بادام و مغز بادام
 • تجار خشکبار در کشورهای دیگر

متمایل به خرید بادام درختی شیرین از تولید کننده اصلی آن در ایران هستند.

کشور ما ایران پنجمین تولید کننده عمده بادام شیرین است و در زمینه تولید خشکبار در چهار محصول اصلی رتبه اول تا سوم را دارا است که عبارتند از:

 1. تولید پسته
 2. تولید فندق
 3. تولید بادام
 4. تولید گردو

در سالهای اخیر و به برکت انقلاب اسلامی و کمک های جهاد کشاورزی زمین های بایر زیادی آباد گشته که باعث رشد اشتغال زایی در زمینه تولید بادام درختی و بادام زمینی در ایران شده است.

تولیدکننده بادام سنگی 09120774128

مزیت  خرید بادام درختی خام از فروشنده اصلی

بادام درختی که در باغات ایران تولید می شود کیفیت بی نظیری دارد . برای محافظت از استاندارهای کیفیت بادام می توان واسطه ها و دلالان بادام درختی را حذف کرد. این کار با ارتباط مستقیم و تنگاتنگ با فروشنده اصلی یا تولیدکننده اصلی مهیا می شود.

برخی از فروشندگان برای سود و فروش بیشتر بادام درختی اقدام به درهم فروشی بادام های درختی می نمایند به بیان دیگر بادام های قدیمی که تازگی و سالم بودن در آن ها کمتر شده است را با بادام های خام تازه درهم می کنند و بار ناخالص و سفارش خرید درهم بادام درختی را به مشتریان تحویل می دهند.

برای رهایی از این اسیب ها و ریسک ها پیشنهاد می کنیم حتی الامکان خرید بادام درختی خام را از فروشنده اصلی پیگیری کنند و یا اینکه با حضور در مزارع و باغات بادام درختی از نزدیک شاهد کیفیت محموله سفارشی خود در خرید بادام درختی خام باشند.

تولیدکننده بادام درختی در تلاش است کیفیت تولید بادام را ارتقا بخشد تا سهم بیشتری از بازار خرید فروش بادام درختی خام را در اختیار داشته باشد. از این رو  خرید بادام درختی خام از فروشنده اصلی در کنترل کردن کیفیت بادام درختی خام ار نظر تازگی و سالم بودن و میزان چربی و مغزدار بودن می باشد و دیگر صرفه جویی و پرداخت قیمت کمتر بادام درختی خام به دلیل حذف واسطه های مسیر مبدا تا مقصد خریدار بادام است

 

خرید بادام درختی سنگی تازه از فروشنده اصلی

خرید بادام درختی سنگی تازه از فروشنده اصلی شرکت زرین را ترغیب نموده تا در زمینه تولید بادام وارد شود و بالتبع در خرید و فروش بادام درختی موفق باشد.

درخت بادام با آب و هوای اکثر مناطق ایران سازگار است؛ این موضوع باعث گردیده تا در ایران ۱۰ نوع بادام پر طرفدار از جمله :

 • ۱- بادام مامایی
 • ۲-بادام کاغذی
 • ۳- بادام شاهرودی
 • ۴- بادام سنگی
 • ۵- بادام ربیع
 • ۶- بادام کوهی و..

هر کدام از این بادام ها دارای ویژگی ها و خواصی هستند که علاوه بر مجزا بودن نام آنها از یکدیگر، قیمتشان نیز با هم تغییر می دهد.

 • بیشترین تولید بادام درختی در ایران هم از نظر تولید و هم از نظر مصرف، بادام سنگی است .
 • این بادام برای خرید و فروش بادام درختی عمده و جابه جایی و صادرات، بسیار مناسب است.

تجار مصرف کننده این نوع بادام شیرین درختی باید تلاش کنند خرید عمده بادام سنگی تازه را همیشه در دستور کاری خود قرار دهند. هر چند بادام سنگی بادام با کیفیتی است اما مثل برخی بادام های دیگر تازگی خود را طولانی مدت حفظ نمی کند.

اگر در زمینه صادرات عمده مغز بادام فعالیت دارید باید اطلاع داشته باشید که مغز بادام پس از خارج شدن از پوست چوبین خود اکسید می شود و به راحتی در معرض کرم زدگی و آفات محیطی قرار می گیرد و چربی مفید و رطوبت مغز آن رو به تبخیر شدن می گذارد.

این مساله نه تنها خواص خرید مغز بادام را از بین می برد بلکه گِرم آن را نیز کاهش می دهد.

به همین خاطر شرکت زرین، مغز بادام را انبار نمی کند بلکه به تناسب سفارش خرید مغز بادام که از مشتریان داخلی و خارجی دریافت میکند بادام با پوست ذخیره در انبار را بیرون می آورد و با شکستن پوست و جداسازی مغز، یک مغز بادام مرغوب و تازه به دست مشتریان می رساند.

قیمت روز بادام مامایی صادراتی09120774128

قیمت گذاری مغز بادام درختی براساس ملاک های ظاهری

در بیان و توصیف ویژگی ها و ملاک های ظاهری مغزبادام درختی به رنگ مغزبادام توجه می شود. برای نمونه هر چقدر مغز بادام درختی رنگ روشنی داشته باشد طرفدار و خواهان بیشتری دارد. یا به اصطلاح بادام درختی بازارپسند تر از سایر بادام ها می شود. وقتی بازارپسند شد احتمال افزایش قیمت و بالارفتن هزینه ها برای خرید این بادام درختی را پیش بینی کرد. علاوه براین دقت در سایز و اندازه بادام درختی نیز موضوع دیگری است که به سهم خود بر قیمت مغزبادام درختی اثرگذار می باشد.

مغزبادام درختی که یکدست و یکنواخت باشد قیمت بیشتری دارد و مرغوبیت مطلوبی داراست. پرچرب بودن مغزبادام درختی نیز قیمت متفاوتی را به خود اختصاص می دهد.

برای انجام تست چربی کافی است مغز بادام را بین دو انگشت فشار داده و میزان چربی خارج شده را ملاک کیقیت و روغنی بودن مغز قرار دهید. پرمغز بودن نیز عامل تاثیرگذاری قیمت خواهد بود. در محموله خرید بادام درختی گاهی اتفاق می افتد که تعداد اندکی بادام تلخ در بین مغزبادام های شیرین وجود دارد این موضوع نیز توقع پرداخت قیمت بالاتر را برای فروشنده کمتر می سازد به عبارت دیگر نمی تواند انتظار داشته باشد خریدار قیمت مغزبادام شیرین را برای باری که بادام تلخ هم در آن مخلوط شده تماما بپردازد. برای تشخیص طعم و مزه بادام درختی باید به تست کردن و چشیدن مغزبادام درختی روی آورد.

اما به طور کلی می توان گفت که بادام هایی که در ارتفاعات تولید می شود مغز چرب و خوشمزه تری دارند. علاوه براین خاک و نوع موادی که به خاک برای رشد و تولید بادام درختی افزوده می شود نیز بر طعم بادام اثرگذار می باشد.

قیمت بادام مامایی 09120774128

قیمت بادام درختی سنگی خام در بازار 1400

قیمت بادام درختی سنگی خام در بازار در نیمه اول سال 1400 با افزایش رو به رو بود. چون در سال 99تولید کم کشاورزان بادام کار به دلیل سرمازدگی شکوفه های درختان بادام در بهار، خرید و فروش بادام شیرین را کاهش داد.

البته با توجه به این که بادام سنگی نسبت به بادامهای درختی دیگر از قیمت ارزانتری برخوردار است اما تولید کم بر قیمت خرید و فروش بادام شیرین تاثیر گذار است. از طرفی فروش جزء قیمت بادام سنگی شیرین از قیمت کلی آن برای خریداران گرانتر محاسبه می شود.

شرکت زرین بادام در زمینه فروش عمده بادام سنگی بسیار موفق و فعال است.

 • این شرکت برای همکاری با عزیزانی که در زمینه صادرات عمده بادام درختی فعالیت دارند و یا آجیل فروشان و کارگاه های تولید فراورده هایی با استفاده از بادام شیرین درختی دارند، آمادگی خود را اعلام می دارد.

شرکت زرین برای تامین بادام های مختلف ایرانی مانند بادام شیرین درختی در ارقام گوناگون و بادام زمینی برای خریدان آمادگی خود را اعلام می دارد.

صادرات بادام مامایی شرکت زرین 09120774128

قیمت مغز بادام شیرین عمده در سال 1400

جهت اطلاع از قیمت مغز بادام شیرین عمده در سال 1400 با مدیر فروش تماس بگیرید.

به صورت کلی می توان گفت که انواع مغز بادام شیرین در شرکت زرین بادام موجود است و هر کدام دارای قیمت منحصر به فرد خود می باشد. بادامهایی مثل:

 • مامایی
 • ربیع
 • سنگی
 • شاهرودی و…

هر کدام ویژه گی و خواص منحصر به فرد خود را دارند.

این بادامها هر کدام در نوع پوست، مغز دهی و طعم متفاوت هستند. مثلا بادام مامایی یکی از ارقام و برندهای معتبری است که مغزی از هر لحاظ عالی را در پوست چوبین خود جا داده است.

تمام ارقام شناخته شده بادام شیرین ایرانی در شرکت زرین تولید و خرید و فروش می شوند. ما آماده هر نوع تامین بار در تناژهای مختلف در زمینه خرید بادام درختی و صادرات بادام مامایی هستیم و از همکاری با تاجران و خریداران داخلی و خارجی استقبال می کند.

صادرات بادام 09120774128

فروش و صادرات انواع مغز بادام درختی

فروش و صادرات انواع مغز بادام درختی در شرکتهایی چون شرکت زرین در حال انجام است.

شرکت زرین ضمن تماس مستقیم با تولید کنندگان بادام در مناطق کشت آن از جمله شیراز،آذرشهر، سبزوار، منطقه سامان در چهارمحال و بختیاری و…خرید بادام درختی شیرین را انجام می دهد و در کارگاه ها زیر نظر متخصصین مربوطه مغز حاصله را برای صادرات و فروش فراهم می نماید.

در بین انواع مختلف بادام تولیدی نوع بادام مامایی آن بهترین زمینه ارزش گذاری برای صادرات را دارد. بهمین خاطر صادرات مغز بادام مامایی بیشترین ارزآوری را دارد.

این شرکت در کنار مغز بادام مامایی مغز بادامهای دیگر را نیز تولید و به فروش می رساند. مانند:

 • بادام ربیع
 • بادام سنگی
 • بادام شاهرودی
 • بادام کوهی و…

شما تجار داخلی و صادر کنندگان خارجی برای معامله ای استاندارد و پرسود می توانید با نمایندگی ما در شرکت وزین زرین در تماس باشید.

پسته فندقی خام

مرکز تخصصی فروش و قیمت گذاری پسته فندقی صادراتی

پسته فندقی را از مدل های صادراتی پسته ایران است که هم در بازارهای داخلی و هم خارجی به وفور خرید فروش می شود. به طور کلی پسته ایران به ارقام اکبری، احمدآقایی و کله قوچی و پسته فندقی تقسیم می شود. گونه ای دیگر از پسته ها براساس شکل ظاهری که شبیه بادام باشد پسته بادامی نیز می گویتد.

محل تولید و قطب متمرکز پسته فندقی در کرمان به صورت تقریبی بیش از 60 درصد باغهای رفسنجان را شامل می شود. منشا پسته فندقی به فتح آباد رفسنجان مربوط می شود. قیمت پسته فندقی در بازار ایران نه تنها در مقایسه با قیمت دیگر پسته ها بصرفه تر و ارزان تر می باشد. عوامل و فاکتورهایی که موجب قیمت پسته فندقی صادراتی می شود به ظاهر و اندازه پسته ، بسته بندی و حجم سفارش خرید پسته و اینکه هزینه هایی که برای جابه جایی و حمل نقل پسته تحمیل می شود، نیز به قیمت نهایی پسته فندقی افروده می شود. برخی موضوعات حاشیه ای نظیر نوسانات ارز و تحریم ها و بالا رفتن قیمت دلار نیز قیمت پسته تاثیرات محسوسی دارد.

پسته فندقی صادراتی که در بازارهای خارجی خریدفروش می شود باید ضمن برخورداری از کیفیت مرغوب و مطلوب پسته ، باید در بسته بندی و پکیج هایی به کشورهای خریدار نظیر امریکا محافظت شوند و قرار بگیرند. نوع بسته بندی صادراتی که باید شکیل و محکم و مقاوم در برابر اسیب های احتمالی باشد نیز به نوبه خود قیمت پسته فندقی صادراتی را بالاتر خواهد برد.

مرکز تخصصی فروش و قیمت گذاری پسته فندقی صادراتی اماده خدمت و اطلاع رسانی به تجار و بازرگانان می باشد.

(مرکز تولید ،فروش و صادرات بادام درختی ایرانی)

شرکت زرین مغز

*جهت خرید ، فروش و صادرات این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید*:
شرکت زرین
مدیرفروش: 09120998358
تلفن شرکت: 02128427476
فکس: 02128427476
آدرس اینستاگرام: @zarinbadam
آدرس سایت: www.zarinmaghz.com
ایمیل: zarincomp@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید بادام ایرانی ۰۹۱۲۰۷۷۴۱۲۸

تولید بادام ایرانی با کیفیت و خرید آن در شرکت زرین بادام

کار ما تولید بادام ایرانی با کیفیت و خرید آن است. افتخارمان این است که …

دیدگاهتان را بنویسید

تماس بگیرید
error: Content is protected !!
اینستاگرام واتساپ ایمیل