بازار بادام ایران
خانه / بادام ربیع / مغز بادام ربیع جایگزین بادام مامایی در خرید و فروش

مغز بادام ربیع جایگزین بادام مامایی در خرید و فروش

خرید و فروش مغز بادام ربیع 09120774128

مغز بادام ربیع شباهت فراوانی به مغز بادام مامایی دارد. به این خاطر قیمت بادام ربیع در اغلب موارد با قیمت بادام مامایی نسبت سنجی می شود. منشا اصلی بادام ربیع منطقه حاشیه زاینده رود شهر کرد ایران است . بادام ربیع زودتر از سایر درختان بادام شکوفه می دهد و در اواخر تابستان زمان رسیدن میوه آن است. میزان مغز بادام ربیع حدود ۳۵ درصد است . یکی از علل تجار برای خرید و فروش بادام ربیع میزان مغز خوب آن است.

مرکز تولید مغز بادام ربیع

درخت بادام ربیع در مقابل سرما نیمه مقاوم و عمر اقتصادی آن گاهی تا ۲۰ سال می رسد . نهال آن مقاوم به گرما و کم آبی است و علاوه بر مناطق پر آب مناسب کاشت دیم می باشد. اگر مایل به کشت نهال این بادام و تولید بادام ربیع و بادام های دیگر هستید می توانید با مدیر فروش شرکت جهت خرید و فروش نهال بادام مذاکره نمایید.
مغز بادام ربیع کمتر برای مردم شناخته شده است اما تجار بادام آن را به خوبی می شناسند. شرکت های مختلفی به تولید و فراوری بادام می پردازند. ما نیز از جمله شرکت هایی هستیم که همت خود را در تولید و عرضه مستقیم بادام گذاشته ایم.

در شرکت زرین بادام تولید مغز بادام ربیع جهت عرضه به بازار داخلی و خارجی صورت می گیرد. تلاش ما عرضه مستقیم بادام و ارائه آن با قیمتی مناسب و رقابتی است.
خرید و فروش مغز بادام ربیع 09120774128
قابل ذکر است که تولیدی مغز بادام ربیع محصولات خود را در بسته بندی های مختلف به صورت وسیعی در نقاط مختلف کشور به فروش می رساند. با خرید از شرکت زرین بادام خریداران می توانند در مدت زمان کوتاهی به تهیه مغز بادام بپردازند.

فروش عمده مغز بادام ربیع

جهت خرید و فروش عمده مغز بادام ربیع بهترین روشی که به شما پیشنهاد می کنیم این است که از مراکز اصلی تولید و عرضه بادام ربیع این مغز را خریداری نمایید تا کیفیت و قیمت مناسب را همزمان به دست آورید. ایران از تولید کننده گان عمده بادام در جهان است. سهم ایران از تولید بادام در جهان رتبه پنجم است.

در میان بادام های ایرانی بادام ربیع دارای درصد بالای مغز است که این مزیت عالی در بادام ربیع باعث شده که خریداران رغبت خوبی نسبت به تجارت بادام ربیع داشته باشند و جهت صادرات بادام ربیع به هند و کشورهای عربی اقدام نمایند.
شرکت زرین بادام آماده است تا این بادام را در قالب مغز یا با پوست به خریداران داخلی و خارجی در تناژ بالا عرضه نماید.

صادرات مغز بادام ربیع در سال ۹۸

امکان صادرات بادام ایرانی برای کشور های مختلف جهان وجود دارد. همت بالای ما در سال ۹۸ این است که زمینه صادرات بادام ایرانی از جمله بادام ربیع را به کشورهای مختلفی فراهم کنیم. بادام ایران به خاطر ویژگی های منحصر به فردی که دارد خواهان زیادی در بسیاری کشورها دارد . اما به علل مختلفی جایگاهی که شایسته کالای ایرانی است را به دست نیاورده است. از جمله این دلایل می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • عدم فراوری محصول مطابق سلیقه مصرف کننده نهایی
  • بسته بندی نامناسب سلیقه مصرف کننده نهایی
  • فقدان تبلیغات در بین تجار و مصرف کننده نهایی

بادام ربیع را بادام مامایی مقایسه می کنند. بیشترین صادرات بادام مامایی در جهان از کشور ایران و به هند است. بنابراین ظرفیت زیادی برای صادرات بادام ربیع به هند وجود دارد که تجار ایرانی باید از این ظرفیت نهایت استفاده را بکنند.

خرید و فروش مغز بادام ربیع 09120774128لازم به ذکر است که اصلا اخلاقی نیست که بادام ربیع را به عنوان بادام مامایی به این کشور صادر کنیم بلکه بادام ربیع را بانام و برند ربیع باید صادر نمود و تبلیغات را هم به این سمت سوق داد.

مغز بادام ربیع قیمت ۹۸

گفته شد که شباهت بالای مغز بادام ربیع به مغز بادام مامایی باعث شده که قیمت این دو بادام به هم نزدیک باشد. بنابراین قیمت های این دو بادام را باید در یک راستا ارزیابی کرد. اما یک نکته مهم در تفاوت بادام ربیع و بادام مامایی در رنگ این دو وجود دارد. رنگ بادام مامایی معمولا زرین است. اما بادام ربیع دارای رنگ ها و گونه های متفاوتی است. اگر رنگ بادام ربیع شبیه مامایی باشد گاهی همان قیمت را داراست اما اگر رنگ بادام ربیع تیره باشد ارزانتر از بادام مامایی خواهد بود.

قیمت ریزترین گرید مغز بادام ربیع : ۹۰ هزار تومان

قیمت درشتترین گرید مغز بادام ربیع : ۴۰۰ هزار تومان

*جهت خرید ، فروش و صادرات این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید*:
شرکت زرین
مدیرفروش: 09120998358
تلفن شرکت: 02128427476
فکس: 02128427476
آدرس اینستاگرام: @zarinbadam
آدرس سایت: www.zarinmaghz.com
ایمیل: zarincomp@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش مغز بادام کوهی 09120774128

خرید و فروش مغز بادام کوهی با قیمت مناسب

بسیاری از کسانی که در حال تولید روغن طبیعی هستند به دنبال خرید مغز بادام …

دیدگاهتان را بنویسید

تماس بگیرید
error: Content is protected !!
اینستاگرام واتساپ ایمیل