بازار بادام ایران
خانه / بادام پوست کاغذی / خرید و فروش عمده بادام پوست کاغذی

خرید و فروش عمده بادام پوست کاغذی

خرید بادام کاغذی یکی از بهترین انتخاب ها در خرید آجیل و بادام است. خرید بادام کاغذی برای خریداران عمده بادام نیز دارای مزایای فراوان است.

خرید و فروش عمده بادام پوست کاغذی 09120774128

خرید عمده بادام کاغذی از تامین کنندگان عمده

شرکت زرین در زمینه صادرات بادام فعالیت فراوانی دارد. اگر شما در زمینه بادام کار می کنید و دارای بار عمده بادام کاغذی یا بادام مامایی هستید با ما تماس بگیرید . ما در صحبت تلفنی زمینه های همکاری با شما را بررسی می کنیم . این شرکت بادام عمده شما را می خرد و به خریداران عمده می فروشد.

مزایای خرید بادام کاغذی برای خریداران عمده بادام

شاید بادام پس از پسته بیشترین مصرف را در میان خشکبار دارد. علت آن را علاوه بر طعم باید در خواص پروتئینی و کلسیمی و روغنی بادام جستجو کرد. اما بادام کاغذی از جهاتی بر بادام های دیگر ارجحیت دارد. از جمله :

  • بادام کاغذی جزء بادام های فانتزی است . خریداران عمده بادام می توانند روی این جنبه بادام کاغذی حساب با کنند و به خرید و فروش بادام کاغذی بپردازند.
  • پوست نازک آن مانع دسرسی به مغز آن نیست. به راحتی می توان پوست بادام کاغذی منطقه زاینده رود استان چهارمحال و اصفهان را با فشار کم شکست و از مغز آن استفاده نمود.

مردم یران علاقه زیادی به مصرف خشکبار دارند. همواره در اعیاد ایرانیان خشکبار میزبان ثابت سفره هاست. حتی در مجالس عزا نیز گاهی از خشکبار استفاده می کنند. بادام یکی از مهمترین محصولات خشکبار ایران است. خواهان زیادی هم در داخل و هم در خارج دارد. صادرات آن بسیار زیاد و حتی واردات بادام نیز در گذشته رونق بسیاری داشت.

*بازار*

*مغز/بادام/پودر*

*ایران*

منبع :

https://badamiha.ir

*جهت خرید ، فروش و صادرات این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید*:
شرکت زرین
مدیرفروش: 09120998358
تلفن شرکت: 02128427476
فکس: 02128427476
آدرس اینستاگرام: @zarinbadam
آدرس سایت: www.zarinmaghz.com
ایمیل: zarincomp@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت بادام کاغذی 09120774128

لیست قیمت بادام کاغذی مرغوب خام

در این مقاله قصد داریم قیمت بادام کاغذی مرغوب خام ایرانی را به شما اعلام …

دیدگاهتان را بنویسید

تماس بگیرید
error: Content is protected !!
اینستاگرام واتساپ ایمیل