بازار بادام ایران
خانه / بادام پوست کاغذی / فروش عمده بادام محب پوست کاغذی

فروش عمده بادام محب پوست کاغذی

این روزها فروش بادام محب در شرکت زرین بادام بسیار زیاد شده . بادام محب به خاطر ویژگی های خاص خود فروش بالایی دارد . در خارج از ایران نیز خرید بادام محب افزایش یافته . بادام محب با نام های کاغذی ، سفید و پوست کاغذی نیز شناخته می شود .

تولید بادام مامایی چهارمحال بختیاری 09120774128

اهمیت تولید بادام کاغذی در کشور

اهمیت تولید بادام کاغذی در کشور می تواند سبب رونق تجاری این محصول در کشور گردد. و میزان ارز اوری را برای کشور اقزایش می دهد . بادام کاغذی مزیت های تجاری زیادی دارد و به دلیل شکستن راحت یک محصول پر متقاضی بشمار می رود .

ویژگی های ذکر شده و خواص تجاری بادام کاغذی سبب شده تا این محصول متقاضیان زیادی در بازار های داخلی داشته باشد و یک محصول صادراتی شناخته شده و با کیفیت باشد.

بادام کاغذی در نقاط مختلف کشور کشت و تولید می شود که رقم های منقا و محب دو نمونه با کیفیت و پر متقاضی در کشور بشمار می روند . که رقم بادام کاغذی محب از کیفیت بالاتری بر خوردار بوده و جایگاه قابل توجهی در بازارهای صادراتی دارد .

از این رو ارتقا و توجه به میزان تولید بادام کاغذی می تواند تاثیر زیادی را در تامین بازار های داخلی و خارجی و ارائه یک محصول با کیفیت را در اختیار مشتری قرار دهد. همچنین میزان تولید سالیانه در قیمت گذاری بادام نقش مهمی دارد .

تولید کنندگان بادام کاغذی با ایجاد مراکز تولید بادام در نزدیک باغات و ارتباط مستقیم با کشاورزان بادام نقش مهمی در تولید بادام کاغذی با کیفیت ایقا کنند.

شرکت زرین مغز با تولید انواع بادام درختی و ارتباط مستمر با کشاورزان در تولید بادام کاغذی با کیفیت نقش اثر گذاری در میزان تولید بادام کاغذی در چند سال اخیر داشته است.

فروش بادام کاغذی 09120774128

مرکز تخصصی پخش بادام کاغذی

تاجران و گروهای تجاری مختلف با اطلاع از مزیت های پخش به دنبال مکان هایی هستند که به عنوان مرکز تخصصی پخش بادام کاغذی فعالیت دارند .

مراکزی که در کنار تولید بادام کاغذی در پخش ان نیز فعالیت دارند می توانند امکان خرید بدون واسطه بادام کاغذی را برای متقاضیان فراهم کنند .

خرید مستقیم بادام کاغذی سبب حذف دلالان در خرید و فروش بادام می گردد و همین موضوع در ثابت نگه داشتن قیمت بادام کاغذی تاثیر قابل توجهی دارد .

همچنین مراکز فعال در پخش بادام کاغذی با ایجاد مراکزی در نقاط مختلف کشور علاوه بر فراهم کردن خرید مستقیم بادام می توانند در سرعت بخشیدن در روند تجاری بادام درختی نقش اثر گذاری داشته باشند .

شرکت زرین مغز با تامین نیاز متقاضیان بادام کاغذی و پخش بادام در بازار های داخلی فعالیت قابل قبولی در چند سال اخیر داشته است .

فروش عمده بادام پوست کاغذی صادراتی09120774128

 مزیت های خرید و  فروش بادام محب ایرانی

بادام کاغذی ایرانی را می توان با کیفیت ترین نوع بادام کاغذی در دنیا برشمرد . اطلاع از خواص تجاری بادام کاغذی و مزیت های خرید و فروش بادام کاغذی می تواند تاثیر زیادی در ارزش این محصول ایرانی شود و به تجارت هدفمند تر نیز کمک می کند .

بادام کاغذی در مصارف دارویی در کنار مصارف خوراکی کاربرد داشته و از بادام کاغذی در تهیه دارو استفادهای کاربردهای مختلف زیادی دارد .

در طب سنتی بهترین نوع بادام ، بادام شیرین نازک پوست درشت و چرب می باشد. همه این خصوصیات در بادام محب پوست کاغذی جمع شده است  مصرف بادام هم خواص درمانی دارد و هم خواص بالای تغذیه ای. به همین علت در صنعت غذا و دارو تقاضای زیادی برای خرید بادام وجود دارد . از جمله خواص مصرف بادام می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • دارای مزاج گرم و تر
 • باز کننده انسداد
 • تقویت کننده مغز، قلب، کبد و چشم
 • تقویت نیروی جنسی
 • چاق کننده بدن، ملین
 • مفید برای حلق و سینه
 • سنگین و دیر هضم بوده
 • بو داده آن قابض می باشد

بادام کاغذی به دلیل داشتن ويژگی های مطلوب و پوست نازک و مغز فاقد تلخی یک محصول تجاری پر مزیت بشمار می رود .

خریداران عمده بادام از بادام محب استقبال زیادی می کنند. زیرا :

 • پوست این بادام شرایط انبارداری را برای خریدار آسان میکند.

عمده فروشان بادام ، خشکبار فروشان و شرکت های پخش نگران نباشند. پوست بادام محب مانع نفوذ هوا به داخل آن می شوند و از فساد و کرم جلوگیری میکند . با خرید عمده بادام کاغذی دردسر های انبارداری شما بسیار کمتر می شود.

 • بادام کاغذی به خاطر ظاهر لوکس و قیمت متعادل در میان تمام اقشار متقاضی دارد. 

شما به هر میزان که نیاز به بادام محب داشته باشید ما به شما آن را عرضه می کنیم . اگر قصد خرید عمده بادام کاغذی دارید و یا فعلا مایل به خرید نمونه و جزء هستید ما منتظر تماس شماییم . بدونه هرگونه نگرانی می توانید جهت خرید و فروش بادام محب پوست کاغذی با ما ارتباط بگیرید . قیمت فروش این محصول با کیفیت های مختلف، متفاوت می شود.

شما بادام محب پوست کاغذی را در هر بسته بندی کارتنی و یا گونی و در هر تناژ که بخواهید ما از خرید شما استقبال می کنیم .

قیمت بادام کاغذی 09120774128

 

قیمت روز بادام بادام محب

بادام کاغذی به دلیل متقاضیان زیادی که در بازارهای داخلی دارد. اطلاع از قیمت روز بادام محب می تواند سبب خرید مطعن تر برای متقاضیان گردد.

عوامل اثر گذار مختلفی در قیمت  بادام کاغذی نقش دارند . که کیفیت بادام کاغذی یکی از ان هاست. بادام کاغذی با کیفیت دارای پوسته روشن مایل به کرم و مغز درشت با در صد دو قلو بودن بالا می باشد . قیمت بادام کاغذی روند ثابتی نداشته و افزایش کیفیت بادام کاغذی تاثیر مستقیمی در بازه قیمتی ان دارد

اگر میان بادام ها مقایسه دقیقی صورت گیرد بادام محب نسبت به بقیه متعادل و بهتر است. هم در قیمت هم در غیر قیمت . در بازار قیمت خرده فروشی بادام و عمده فروشی بادام محب متفاوت است. اما شما در شرکت زرین بادام تفاوت چندانی میان این دو نمی بینید . جهت استعلام و سفارش بادام محب پوست کاغذی باما تماس بگیرید .

صادرات بادام 09120774128

بازارهای  صادرات بادام محب

بادام محب ایران با داشتن ویژگی های مطلوب تبدیل به یک فرصت تجاری برای بازار های صادرات بادام محب بدل گردیده است .

کشورهای عربی به دلیل داشتن اقتصاد رو به رشد و فقدان اقیلم مناسب و نداشتن کشاورزی می تواند از جمله بازارهای هدف مهم و مناسب در صادرات بادام محب باشد .

مراکز فعال در حیطه صادرات بادامحب در کشور با شناخت درست از بازارهای هدف و همچنین انتخاب سریع ترین مسیرهای مواصلاتی و کاهش هزینه های متفرقه نقش تاثیر گذاری در افزایش صادرات بادام کاغذی به کشورهای مختلف ایجاد کنند .

صادرات بادام کاغذی در چند سال گذشته افزایش قابل توجهی داشته و صادرات ان به روسیه ،کشورهای اروپا شرقی و چین در کنار کشورهای عربی بازار های هدف مناسبی در صادرات بادام کاغذی هستند .

شرکن زرین مغز با ارائه راهنمای صادرات بادام و شناخت بازار هدف ،عملکرد قابل توجهی در چند سال اخیر در حیطه صادرات بادام کاغذی داشته است .

مرکز صادرات بادام به آفریقا شرکت زرین09120774128

تولید و پخش انواع پسته  با کیفیت

در ایران به دلیل داشتن اقلیم مناسب در کشت پسته،مراکز زیادی در تولید و پخش انواع پسته با کیفیت ایرانی فعالیت دارند .

پسته ایران را می توان نابت ترین محصول با کیفیت در حیطه خشکبار نام برد که پتانسیل بالا جهت صادرات به کشورهای مختلف را داراست .

قطب تولید پسته در ایران استان کرمان می باشد . در ایران انواع مختلف پسته نظیر

 • پسته اکبری
 •  پسته کله قوچی
 • پسته احمد اقایی
 • پسته فندقی

تولید و هر کدام بسته به ويزگی هایی که دارد بازار هدف خود را در بر می گیرد .پسته در هر دو بازار داخلی و خارجی جایگاه قابل توجهی دارد . از پسته علاوه بر مصارف خام خوراکی  در تولید انواع مواد خوراکی و همچنین در تهیه خلال پسته و مصارف دارویی استفاده می گردد .

مراکزی در کنار تولید در پخش پسته فعالیت دارند می توانند تاثیر مطلوبی بر روند تجاری پسته گذاشته و امکان خرید بدون واسطه پسته را فراهم کنند .

صادرات پسته در ایران به اکثر نقاط دنیا صادر و به بازارهای کشورهای متقاضی عرضه می گردد .تاکید بر ارتقای ناوگان صادرات و ارائه پسته با کیفیت می توانند تاثیر مستقیم در افزایش روند صادراتی پسته داشته باشد .

شرکت زرین مغز با تولید انواع پسته با کیفیت در کنار تولید در پخش و صادرات ان نیز فعالیت مثبتی را ایقا کرده است

 

(مرکز تولید ،فروش و صادرات بادام کاغذی ایران)

                                                                      ( شرکت زرین مغز)

*جهت خرید ، فروش و صادرات این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید*:
شرکت زرین
مدیرفروش: 09120998358
تلفن شرکت: 02128427476
فکس: 02128427476
آدرس اینستاگرام: @zarinbadam
آدرس سایت: www.zarinmaghz.com
ایمیل: zarincomp@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت بادام کاغذی 09120774128

لیست قیمت بادام کاغذی مرغوب خام

در این مقاله قصد داریم قیمت بادام کاغذی مرغوب خام ایرانی را به شما اعلام …

دیدگاهتان را بنویسید

تماس بگیرید
error: Content is protected !!
اینستاگرام واتساپ ایمیل