بازار بادام ایران
خانه / بادام ایران / مرکز صادرات بادام تلخ ایرانی

مرکز صادرات بادام تلخ ایرانی

صادرات بادام تلخ ایرانی رونق فراوانی در سال های اخیر داشته است. بادام تلخ ایرانی به علت خواص دارویی فراوانی که دارد مورد توجه متخصصین طب نیز واقع شده است. همین امر منجر به روزافزون شدن صادرات بادام تلخ ایرانی به کشورهای دیگر شده و همچنان ادامه دارد.مرکز صادرات بادام تلخ ایرانی 09120774128

آیا بادام تلخ ایرانی ، مصرف خوراکی دارد؟

بیشتر مصارف بادام تلخ، مصرف بصورت استعمال خارجی روغن آن است. بعضی از کشورها، بادام تلخ را تهیه می کنند تا روغن آن را بصورت تازه تهیه کنند. روغن بادام تلخ در طب سنتی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد‌. البته برای مصرف خوراکی، می توان بادام تلخ را شیرین کرده و استفاده کرد و از خاصیت ضد سرطانی بادام تلخ شیرین شده بهره برد.
بادام تلخ درجه یک ، بسیار مرغوب بوده و کسانی که قبلا آن را خریداری کرده اند مشتری دائم آن شده اند. این نوع بادام، از بادام های اصیل ایرانی محسوب می شود و از دیرباز مورد استفاده طبیبان سنتی بوده است.

تهیه روغن بادام تلخ از بازار یا در خانه؟

متاسفانه به دلیل تقلب در تهیه روغن بادام، بعضی ترجیح می دهند خودشان با روش مخصوص، روغن بادام تلخ را بگیرند. روغن های بادام موجود در بازارها، بعضا با روغن هسته هلو یا روغن های دیگر مخلوط هستند و همین از مرغوبیت روغن بادام تلخ می کاهد.

خرید بادام تلخ درجه یک

شرکت زرین بادام از طریق اینترنتی سفارش صادرات بادام تلخ درجه یک را می گیرد . شما می توانید با مراجعه به سایت این شرکت، علاوه بر استفاده از راهنمایی مشاوران مخصوص، بادام تلخ درجه یک را خریداری کنید. این شرکت یکی از صادرکنندگان بزرگ انواع بادام ها می باشد. خرید و فروش بادام صادراتی ، خرید و فروش بادام درختی ، خرید و فروش بادام ایرانی اصل ، خرید و فروش بادام مامایی ، خرید و فروش بادام سنگی ، خرید و فروش بادام سفید ، خرید و فروش بادام کوهی و خرید و فروش بادام تلخ شیرین شده از عمده فعالیت های شرکت مذکور می باشد.

منبع : سایت بادامیها  ( badamiha.ir )

*بازار*مغز/بادام/پودر*ایران*

*جهت خرید ، فروش و صادرات این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید*:
شرکت زرین
شماره موبایل: 09120774128
شماره تلفن ثابت: 02128427476
شماره فکس: 02128427476
آدرس اینستا: instagram.com/zarinbadam
آدرس سایت: www.zarinmaghz.com
پست الکترونیکی: zarincomp@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت مغز بادام مامایی ۰۹۱۲۰۷۷۴۱۲۸

قیمت مغز بادام مامایی صادراتی در حال افزایش

در سال ۹۷ قیمت مغز بادام مامایی افزایش چشمگیری نسبت به سال ۹۶ داشت. مهمترین …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال اینستاگرام