بازار بادام ایران
خانه / پوست بادام / صادرات پوست بادام ، پسته ، فندق و گردو ثروتهای ناشناخته

صادرات پوست بادام ، پسته ، فندق و گردو ثروتهای ناشناخته

صادرات پوست بادام ، پسته ، فندق و گردو 09120774128

در جهان امروز به لطف توانایی های خدادادی علمی به بشر می توان از هر چیزی استفاده بهینه کرد. از جمله از پوست خشکبار می توان استفاده های مهم فراوانی برد.
به این علت صادرات پوست بادام ، صادرات پوست پسته ، فندق و گردو به عنوان یک ثروت های ناشناخته می توان نام برد.

فروش پوست پسته ، بادام ، فندق و گردو

پسته ، بادام ، فندق و گردو از پر فروش ترین خشکبارهای مغذی ایران هستند. این محصولات کشاورزی ایران در سطح جهان کاملا شناخته شده و پرمتقاضی می باشند.
البته در طول این سال ها کشورهای مختلفی همچون آمریکا ، ترکیه ، سوریه و.. تلاش کردند به ثروت‌آفرینی با این محصولات بپردازند. هرچند ایران همچنان در کیفیت دست برتر را دارد اما این کشورها در برخی زمینه ها موفقیت هایی به دست آوردند و لازم است دست اندرکاران به سرعت فکری کنند.

در کنار فروش و صادرات بادام ، پسته ، فندق و گردو ، فرآورده‌های فرعی آن ها نیز فروش و صادرات دارند.  فراورده های فرعی خشکبار شامل چوب فشرده(نئوپان)، سقز، کود آلی، خوراک دام و مربا و…

صادرات پوست بادام ، پسته ، فندق و گردو 09120774128

این فراورده ها از پوست سخت یا نرم پسته و بادام و فندق و گردو به دست می آید که ظرفیت بالایی در ثروت آفرینی دارند اما در سایه قدرت و ارزش مغز بادام و پسته و.. از دید متولیان و کشاورزان و تجار مخفی مانده ‌است.
فعالیت در زمینه خرید و فروش بادام و خشکبار و همچنین صادرات پوست بادام و خشکبار می تواند اقتصاد بیمار تک‌ محصولی ما را بهبود ببخشد. لازمه این کار جلوگیری از هدر رفت میزان قابل توجهی از محصولات کشاورزی با راه اندازی صنایع تبدیلی در ایران است .
طبق آمار رسمی در فرایند تولید بادام ، پسته و… سالانه هزاران تن ضایعات تولید می‌شود. بیشتر این ضایعات مربوط به پوست‌ سخت و نرم محصولات است .

خریدار پوست بادام ، پسته و فندق در ترکیه و کشورهای دیگر

پوست استخوانی پسته و خشکبار دیگر را به حق می توان ثروتی ناشناخته و ارزشمند دانست. در ترکیه و برخی کشورهای دیگر قیمت سوخت بسیار بالاست . مردم این کشورها مجبورند جایگزین هایی برای سوخت خود داشته باشند.
پوست استخوانی پسته، گردو، فندق و بادام از جمله محصولات جایگزینی هستند که در این کشورها به عنوان سوخت مصرف می شوند و دارای مشتریان فراوانی هستند. به گفته کارشناسان ، پوست فندق مرغوب‌ترین محصول از نظر آزاد کردن انرژی است و مشتریان بسیاری در ترکیه دارد.

با توجه به تولید بالای این محصولات در ایران می توان درامد خوبی را از صادرات پوست بادام و پسته و فندق و گردو عاید کشور کرد.

سه مشکل در حوزه فروش و صادرات پوست خشکبار :
۱. نبود تعرفه مشخص در خرید این محصولات باعث می شود صادرکنندگان عمده نقش تعیین کننده ای در کاهش و افزایش قیمت این محصولات داشته باشند و در نهایت باعث از پای درآمدن تازه‌واردان و انحصاری شدن این بازار پردرآمد برای صادرکنندگان عمده بادام می شود.
۲. عدم بسته‌بندی درست محصول پوست خشکبار از دیگر معضلات این حوزه است. بسته بندی مناسب برای هر محصولی از لوازم اصلی سوداوری آن است.
۳. فساد پوست نازک پسته و دیگر خشکبار در دوران بی‌خبری باغداران باعث شده که نتوان از این محصول ارزآوری کافی داشت. باغداران با این فرصت آشنا نیستند که در کنار مغز ، پوست این محصول با ارزش برای آنان درآمدزایی دارد.
با رفع این سه مشکل و ساماندهی این بازار می‌توان سرمایه قابل توجهی را به کشور وارد کرد.

صادرات پوست بادام ، پسته ، فندق و گردو 09120774128

فروش پوست سبز پسته و بادام و گردو در کرمان و شهرکرد

در پوست سبز پسته ، بادام و گردو مواد مفید مغذی به وفور وجود دارد. در حقیقت علاوه بر مغز این محصولات ، پوست آن ها نیز یک نعمت الهی است که متاسفانه ضعف مدیریت آنرا به نقمتی تبدیل کرده است.

مثلا تعلل در فراوری پوست سبز پسته باعث شد زهرآبه آفلاتوکسین بدنامیی برای پسته ایران در دنیا ایجاد کند. در صورتی که با برنامه ریزی دقیق و ایجاد صنایع تبدیلی می‌توان پوست سبز را خیلی سریع از باغ و پایانه‌های فرآوری جمع‌آوری کرده و در صنایع تبدیلی از آن استفاده های متعددی کرد.

ویژگی های پوست پسته :

پوست پسته دارای مواد مغذی زیادی است از جمله :

 • ۱۱ درصد پروتئین،
 • ۱۵ درصد فیبر،
 • ۳۳ درصد ماده خشک،
 • ۱۲ درصد کربن
 • ۶درصد چربی،
 • ۵۵٫۵ درصد عصاره فاقد ازت

صادرات پوست بادام ، پسته ، فندق و گردو 09120774128

در هر کیلو پوست پسته ۴۴۲۵ کیلوکالری انرژی وجود دارد و از ارزش غذایی بالایی برخوردار است.

کاربردهای پوست پسته در صنایع :

 1. تغذیه بهینه دام و طیور
 2. تبدیل پوست سبز پسته به مربا و ترشی
 3. رنگرزی
 4. تولید قارچ خوراکی
 5. تولید روغن از پسته‌های ریز و لک‌دار
 6. تولید کربن فعال از پوست استخوانی پسته
 7. تولید کود آلی و ورمی کمپوست
فروش پوست سبز پسته در منطق پسته خیز از جمله کمان ، زرندیه ، قزوین و اراک انجام می گیرد و فروش پوست گردو در منطق دارای گردو همچون شهرکرد و همدان جریان دارد. شرکت زرین بادام هر دو فراورده را برای شما فراهم می نماید.

صادرات پوست پسته و بادام و گردو و فندق به چین ، ترکیه ، روسیه و هند

گران بودن سوخت در کشورهای دیگر مثل چین ، ترکیه و هند باعث شده که برخی صنایع آن ها جهت تامین سوخت خود به ضایعات فرآوری محصولات کشاورزی روی آورند. پوست بادام ، پسته ، گردو و فندق از منابع جایگزین تأمین گاز طبیعی در بخش روستایی و کشاورزی این کشورها هستند . در صورت وجود صنایع تبدیلی در شهرهای دارای پسته ، بادام ، گردو و فندق می توان از ضایعات آن ها به بهترین نحو استفاده کرد.

با فراوری این خشکبار و ضایعات آن ها صادرات خشکبار فراوری شده و صادرات پوست خشکبار ارزآوری کشور از این محل چندین برابر فعلی خواهد شد.
صادرات این پوست ها مجوز خاصی نمی خواهد و بسیار ساده است. بیشترین صادرات پوست بادام و پسته به کشورهای زیر است :

 • ترکیه
 • چین
 • هند
 • روسیه

در این کشورها از پوست خشکبار ایران برای مصارف زیر استفاده می کنند:

 • تنورهای نانوایی
 • موتورخانه های مکان های عمومی
 • تولید لمینت و کفپوشصادرات پوست بادام ، پسته ، فندق و گردو 09120774128

فروش پوست گردو و بادام و پسته در همدان ، شهرکرد ، کرمان و تهران

فروش پوست پسته ، بادام ، گردو، فندق، هسته‌­ی زردآلو و هسته‌­ی خرما نه به تجهیزات و لوازم عجیب و غریب نیاز دارد و نه تحصیلات و آموزش خاصی را می­ طلبد. تنها لازم است با کارخانه‌­های تولید خشکبار و مصرف کنندگان این نوع خوراکی­‌ها ارتباط برقرار کنید.

در شهرهای همدان ، شهرکرد و کرمان بیشتر می توان پوست خشکبار را پیدا کرد. جهت خرید پوست خشکبار با مدیر فروش ما تماس بگیرید.

به عبارتی شما ضایعات کارخانه‌­های فرآوری خشکبار را می ­فروشید. این پوست­ ها دارای کارایی های مختلفی هستند و کشورهای خارجی به راحتی آن­ها را خریداری می­ کنند. کافی است که خریداران این ضایعات را بشناسید و بتوانید با آن­ها ارتباط برقرار کنید.
ببشتر خریداران، انواع پوست­ ها را برای فروش داخل در گونی­‌هایی بسته بندی و ارسال می­‌کنند. اما عده­ ای این محصولات را به صورت پودر خریداری می­ کنند . پس کارگاه آسیاب نیر برای این کار لازم است. صادرات پوست بادام ، پسته ، فندق و گردو 09120774128
برای اینکه این محصولات بیشتر صادر شود بهترین جا برای راه اندازی کارگاه، شهرهای مرزی هستند. وجود کارگاه در شهرهای مرزی هزینه‌ های حمل و نقل را کاهش می­ دهد و مشتری راحت تر و زودتر می تواند جهت رویت یا دسترسی به سفارش خود اقدام نماید.

کاربردهای پوست سبز گردو :

فراوری پوست سبز گردو به تجهیزات خاصی نیاز دارد به همین علت در گردو به پوسته­ سبز یا نازک زیاد توجهی نمی شود. با این حال از این پوست­ ها جهت تهیه رنگ طبیعی و زغال استفاده زیادی می شود.

کاربردهای پوست چوبی گردو :

از سایزهای ریز پوست گردو برای ساخت کربن و زغال استفاده می شود و از سایزهای بزرگ­تر شرکت­‌های حفاری استفاده می کنند.

کابردهای پوست سخت پسته :

پوست­‌های نازک پسته که به آن پودر سایز صفر می‌­گویند پس از سرند و دانه چینی داخل بسته‌­هایی قرار می ­گیرند . این پودر شبیه آرد گندم است و برای خوراک دام و طیور ، تولید زغال و ساخت آتل مورد استفاده قار می گیرد.

قیمت پوست بادام ، گردو ، پسته و فندق :

جهت صادرات پوست بادام استعلام قیمت پوست خشکبار و تهیه و خرید پوست بادام و خشکبار دیگر و عرضه به بازار داخل و خارج با مدیر فروش تماس بگیرید.

*جهت خرید ، فروش و صادرات این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید*:
شرکت زرین
مدیرفروش: 09120998358
تلفن شرکت: 02128427476
فکس: 02128427476
آدرس اینستاگرام: @zarinbadam
آدرس سایت: www.zarinmaghz.com
ایمیل: zarincomp@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

تماس بگیرید
error: Content is protected !!
اینستاگرام واتساپ ایمیل