بازار بادام ایران
خانه / پسته ایران / قیمت خرید عمده خلال پسته

قیمت خرید عمده خلال پسته

 

خرید عمده خلال پسته

مقاله حاضر به بررسی خرید عمده خلال پسته  اختصاص می یابد. قسمت دوم به معرفی و شناسایی خلال پسته مرغوب می پردازد و در ادامه با مرکزقیمت خرید خرید عمده خلال پسته صادراتی آشنا می شویم. قسمت اخر مقاله نیز به قیمت خرید عمده خلال پسته خشک ارگانیک می پردازد.

 

خریدعمده مغز پسته

شناسایی خلال پسته مرغوب

این بخش را به تشخیص و شناسایی خلال پسته مرغوب اختصاص می دهیم:

برای شناسایی خلال پسته مرغوب باید به رنگ و ظاهر و اندازه و مزه آن توجه و دقت کرد. هر چقدر خلال پسته بدون شکستگی و کشیده تر باشد می توان به مرغوب بودن آن اطمینان بیشتری داشت.

اما در مورد رنگ سبز خلال که خبر از سالم و تازه بودن می دهد باید اندکی تردید داشت که شاید رنگ سبز ناشی از افزودن رنگ های مصنوعی باشد. خلال پسته چنانچه از پسته ای سالم و سبز و دارای طعم و چربی مناسب تهیه شود، دارای کیفیت و مرغوبیت بیشتری خواهد بود.

پسته قزوین به عنوان پسته ای شناخته شده در روغن و رنگ سبز طبیعی و مزه دلپذیر، گزینه مناسبی در فراوری خلال پسته مرغوب است.

شرکت زرین مغز، خلال پسته مرغوب را از میان پسته های سالم و با کیفیت ممتاز جدا کرده و نسبت به تهیه آن اقدام می نماید تا مشتری بابت خرید و مصرف خلال پسته مرغوب رضایت لازم را داشته باشد.

 

 

خرید عمده خلال پسته

مرکز خرید عمده خلال پسته صادراتی

اکنون با مرکز خرید عمده خلال پسته صادراتی بیشتر آشنا می شویم:

خلال پسته از خرد کردن و خلال کردن مغز پسته حاصل می شود و دارای انواع گوناگونی است. خلال پسته فله ای و یا بسته بندی شده در مراکز فروش به دست مشتریان می رسد.

امروزه به کمک بهره گیری از دستگاه های پیشرفته در کارخانجات، خلال پسته در اندازه و ابعاد متنوع به نحوی تولید می شود که پسته خرد و نابود و یا اصطلاحا آرد نشود.

با توجه به گستردگی نمایندگی های توزیع مستقیم در اکثر شهرهای کشور، میزان دخالت واسطه ها روبه کاهش است و فروش بی واسطه به عنوان مزیتی برای خریداران خلال پسته صادراتی درآمده است.

برای تعیین ویژگی های خلال پسته صادراتی ،دقت در محل مقصد و کشور صادر شونده، اوضاع مالی و فرهنگ تغذیه ای کشور مقصد حائز اهمیت است. متاسفانه خلال پسته صادراتی قزوین که معروف ترین تولید کننده خلال دنیاست به دلیل صنعتی نبودن مراحل فرآوری آن ، میزان تولید کمی دارد و غالبا توزان عرضه و تقاضا برقرار نمی شود.

شرکت زرین مغز به عنوان یکی از چندین مرکز خرید عمده خلال پسته صادراتی گام های موثری در راستای حمایت از حقوق مصرف کنندگان برداشته است.

 

 

خرید مغز پسته خام

قیمت خرید عمده خلال پسته خشک ارگانیک

قسمت پایانی مقاله به قیمت خرید عمده خلال پسته خشک ارگانیک می پردازد:

خلال پسته با ارزش غذایی قابل ملاحظه می تواند به عنوان میان وعده ای ضروری جای خوراکی های ناسالم مانند چیپس و فست فود و .. را بگیرد.

خلال پسته خشک ارگانیک منبع غنی پروتئین و چربی مفید و سرشار از فیبر است که به کنترل گرسنگی کمک می کند. مصرف خلال پسته ارگانیک کلسترول خون را کاهش می دهد.

همان طور که قیمت پسته دایم رو به افزایش است بی تردید قیمت فراوری ان بخصوص خلال پسته خشک ارگانیک نیز با فزونی همراه است. و از انجایی که ایران و سوریه مهم ترین کشورهای تولید کننده پسته هستند و درگیر بسیاری از مسائل اقتصادی و تحریم یا جنگ های داخلی هستند.

 

این موضوعات به بهره برداری و تولید بیشتر خلال پسته و سایر فراوری ها آسیب جدی وارد کرده و باعث گران شدن قیمت نهایی خلال پسته خشک ارگانیک شده است.

برای اطلاع از قیمت خرید عمده خلال پسته خشک ارگانیک به نمایندگی های معتبر شرکت زرین مغز مراجعه فرمایید.

مرکز خرید فروش و صادرات خلال پسته؛ شرکت زرین مغز

 

 

 

 

*جهت خرید ، فروش و صادرات این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید*:
شرکت زرین
مدیرفروش: 09120998358
تلفن شرکت: 02128427476
فکس: 02128427476
آدرس اینستاگرام: @zarinbadam
آدرس سایت: www.zarinmaghz.com
ایمیل: zarincomp@gmail.com

مطلب پیشنهادی

ارزانترین مغز پسته ایران فروش عمده ۰۹۱۲۰۷۷۴۱۲۸

ارزانترین مغز پسته ایران فروش عمده

ما در کنار فروش و صادرات بادام به فروش پسته کوهی نیز اشتغال داریم. مغز …

دیدگاهتان را بنویسید

تماس بگیرید
error: Content is protected !!
اینستاگرام واتساپ ایمیل